Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

3 Veshjet plotësisht të zeza që ju bëjnë të dukeni shumë magjepsëse

Mendoni se e zeza është vetëm për mbrëmje dhe kohën e dimrit? Ne nuk pajtohemi! Ngjyra klasike ka hijeshinë e vet. Ajo mund të vishet lart ose poshtë në varësi të rastit dhe duket fantastike sidomos kur është e shoqëruar me copa të tjera të zeza. Provoni 3 pamjet tona për çdo kohë të preferuar, të gjitha-zi si guxim optimal …

 

Një ditë me miqtë

Shkuarja nëpër kafene dhe kinema janë gjërat që të gjithë duam t’i bëjmë në shkollë. Për të bërë një përshtypje për miqtë tuaj, shkoni më shkurt në fundin e fustanit dhe futni trendet aktuale si rreckat dhe dantelet në rrobat dhe aksesorët tuaj komplet të zi.

 

Prezantim i rëndësishëm

Normalisht, ne i ruajmë rrobat tona të kërcimit për evenimente të pas punës. Por me pjesët e duhura, asgjë nuk mund të shkojë keq kur është gjithçka e zezë, madje edhe për raste zyre. Dëshironi të shtoni diçka më fantastike? Jepni veshjes suaj një shkëlqim me ndonjë bizhuteri ari.

 

Natë argëtuese me miq

Valvituni, ju lutem! Bëhuni atraktive duke kërcyer me muzikën me këtë veshje të sipërme të gjatë të zezë asimetrike dhe pamjen e bukur në mënyrë të mrekullueshme, veçanërisht kur arrini të kapni një erë të fortë. Tani kjo është lehtësisht elegante!