Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Disa mënyra se si të kombinoni ngjyrën e kuqe të errët!

Ngjyra e kuqe e errët është një ngjyrë joshëse universale e cila mund të shihet pothuajse në çdo vend në rrjetet sociale. Nëse po kërkoni inspirim për manikyrin tuaj të rradhës, shikoni disa nga dizajnet dhe artin e thonjëve me këtë ngjyrë.

Përzini dhe përshtatni

Hapsirë e kundërt

Thonj të theksuar

View this post on Instagram

I travelled to South America a couple of years a go and absolutely fell head over heels in love with Peru so I was very excited when @opi asked me to design nail art for the #OPI #PeruCollection . There was so much inspiration to choose from: the wonderfully vibrant textiles, beautiful inca pottery patterns and ancient architecure, gorgeous artisan jewlery and metalwork as well as the incredible patterns and colours from natural landscapes like the stunning Rainbow Mountains! Inspiration everywhere! This geometric negative space design was inspired by Moche tapestry patterns. The ancient Moche civilisation flourished in Peru from about 100 to 700 AD. They created the most amazing artwork and textiles featuring incredible geometric designs and symbols. Nail art designed by Sophie Harris-Greenslde #TheIllustratedNail for #OPIperucollection #peru #nails #nailart #perunails #opiperunails #moche #mochepattern

A post shared by 💅💅💅The Illustrated Nail💅💅💅 (@theillustratednail) on

Të mermertë

View this post on Instagram

Marbled look using @chanelofficial in 'Vamp' and 'Organdi'

A post shared by Natalie Pavloski (@nataliepavloskinails) on

Mat

French befasi

Art i vogël

Shtresim që i ngjanë sheqerit

Vamp

Klasik