Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

25 dizajne të thonjve për Thanksgiving që përshtaten mirë me raki molle

Nuk ka mënyrë më të mirë se një darkë e Thankgiving para ndonjë loje sesa një projekt manikyri festiv. Para se të kapni pirunin dhe thikën, merrni shishen tuaj të preferuar të llakut për thonj dhe krijoni dizajnin që reflekton ushqimet dhe ngjyrat e sezonës. Nga gjelat e detit tek gjysëm-hënat e thjeshta, ka diçka për çdo artist të thonjve.

Më poshtë, mund t’i shihni 25 dizajne të thonjve për Thanksgiving që i bëjnë duart pjesën qendrore të tavolinës.

 

Kungull djegës

 

Boronicë e kuqe e pjerrët
Gjel deti i vogël

 

Vjeshtë abstrakte
Bëjeni modë

 

Gjethet e rëna
Birili godet përsëri

 

Breshka rrotulluese
Bubullimë

 

Bar Graph
Mbretëresha tigër

 

Detajet botanike
Gungull i përkryer

 

Stina Tis
Rothko Redux

 

Sos boronice të kuqe
Gjether e rëna

 

Teknika e thatë e brushës
Chanel Tweed

 

Arti i rërës vrasëse
Në rreth
Rrjeti i zhveshur
Ngjitës diagonal 

 

Pled bakri

Burimi: elle.com