Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

20 dizajne artistike për thonj në vigjilje të vitit të ri për debutimin e dekadës OTT

Nëse jeni një gocë që ‘qëndroni në shtëpi me një gotë të freskët shampanje duke shikuar numrimin vjetor, apo sikur të ishin një lloj i gruas që ‘dilni në mbrëmje dhe rrëmbeni sa më shumë sekuenca që të mundeni dhe t’i vishni ato të gjitha menjëherë’, festa e vitit të ri është koha ideale për të provuar pakëz art për thonj OTT.

Nga i gjithë shkëlqimi holografik, deri tek tipsat metalike franceze dhe poashtu një ose dy zbukurime të llambadarit të çuditshëm të kristalit, këto janë idetë artistike për thonj në prag të vitit të ri, duke iu vështirësuar kështu Kira Kiras fitoren e kontestit.

Sepse, më shumë është më shumë dhe më pak është e mërzitshme. Fakt.

 

Burimi: Elle.com