Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

9 hijet e buzëkuqit që duhet ti provoni këtë pranverë!

Ju keni duruar një dimër të gjatë të ftohtë, të trishtuar dhe me borë. Këto kushte të motit kanë qenë shkak i disponimit të varfër, dhe ju me siguri jeni mbështetur në buzëkuq me hije vampy si e kuqe për t’ju ndihmuar. Tani që pranvera është këtu, është koha të ndrisim gjërat pak me ngjyrë. Hiqni ato nuanca të errëta dhe merrni guximin të mbani ngjyra të lehta në buzët tuaja, si një koral i gjallë ose një roze e zbehtë që të përputhen me të gjithë magjinë që është duke lulëzuar jashtë. Edhe në qoftë se sezoni i alergjisë po merr më të mirën prej jush tani, ju mund të fshehni nuhatjet tuaja serioze me një ngjyrë theksuese.

Në vazhdim do të gjeni 14 hije me nuanca që ju duhet ti provoni këtë sezon.

 1. Roze e ndritshme

2. E kuqe portokalli

3. Fushia mbresëlënëse

4. Roze 

5. Jorgovan i zbehur

6. Portokalli

7. E kuqe gjaku

8. Roze pastel

9. E kuqe mjedër