Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

10 ide artistike për thonj për të frymëzuar manikyrin tuaj të krenarisë

Vetëm sepse ne nuk mund ta valojmë flamurin për bashkësinë LGBTQIA+ në paradë këtë vit, nuk do të thotë që nuk mund të gjejmë mënyra të tjera për të festuar shpirtin e krenarisë – ta zëmë në thonjt tanë. Gjithmonë  knaqësi për sytë, krenaria është koha ideale për të eksperimentuar me hijet vibruese dhe dizajnet që të tërheqin vëmendjen. Qoftë nëse doni t’i keni thonjt për ndonjë aheng përmes tipsave të ngjyrosura me shkëlqim, apo të gjuani çdo ngjyrë të ylberit (plus ca ngjitës për thonj) tek manikyri i juaj i krenarisë, Vogue ka gjetur dizajnet më të mira për thonj për t’ju frymëzuar këtë vit.

 

1/10

@lxxlie\_nails

2/10

@jasminecorinna\_mua

3/10

@naillovebykylie

4/10

@frecklepusnails

5/10

@amyle.nails

6/10

@amyle.nails

7/10

@naominailsnyc

8/10

@michelleclassnails

9/10

@imarninails

10/10

@nailsbymh

 

Burimi: vogue.co.uk