Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Stilistët e flokëve zbulojnë 5 trendet e flokëve për këtë verë!

Një ndryshim i stinës nënkupton ndryshim të pamjes. Ne biseduam me 6 stilist dhe teknik të ngjyrës rreth asaj se cilat janë trendet më të mira për këtë verë.

Shtresime të flokëve

“Një stil “shag” i lustruar dhe i sofistikuar funksionon për flokë të shkurtëra, të mesme dhe të gjata. Kjo prerje është joshëse dhe ju jep volum çdo gjatësie të flokut.” Linet K

Tone më të ngrohta

View this post on Instagram

💥 📸: @jkmcvy

A post shared by Colleen Flaherty (@colleeneflaherty) on

“Tonet më të ngrohta duke përfshirë mjaltën dhe bakër të butë janë ngjyrat për këtë stinë. I pamë ato në pista. Ngjyra e vitit të Pantone është korali. Ana pozitive është se tonet e ngrohta zakonisht janë shumë joshëse në shumicën e njerëzve.” Christine Thompson.

Balluke të gjata

“Balluket e gjata të inspiruara nga vitet e 70-ta. Këto prerje janë të ndryshme dhe duken bukur tek të gjith. ” John Reyman

Hermafrodit

View this post on Instagram

Roxie and Cassie aka ABCD 🔥❤️🔥

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

View this post on Instagram

✨Indigo child✨

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

“Femrat garçon për këtë stinë zgjodhën trendin e flokëve të shkurtër dhe të guximshëm, nga forma pixie e deri tek ato të rruara në tërësi. Ky trend duket bukur edhe në flokë të çrregullta ose në të lëmuara, ju mund të ndryshoni pamjen kur të dëshironi.” Rob Peetoom

Flokë me volum

“Besoj që ky do jetë trendi më i madh për këtë vit. Qoftë flokë të shkurtëra apo të gjata.” Amanda Scott