Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Si të stilizoni atletet e juaj Converse me fustane?

Kur është fjala për përgatitjen e një veshje, atletet Converse janë yje të vërteta. Ndryshe si e spjegoni fiksimin e njerëzve për to? Gjëja më e mirë për atletet Converse është se ato nuk kanë ndryshuar aspak gjatë viteve, ato vetëm se janë përshtatur me trendet e fundit dhe kanë arritur ti rezistojnë kohës deri më sot. Nëse kjo nuk ju thot mjaftueshëm për Converse – ne kemi dëshmi me fotografi ku ju mund të shihni se sa bukur dhe sa moderne do dukej pamja juaj nëse përfshini atletet Converse në veshjen tuaj.

Fustan nusërie me Converse

 Wedding Dress With Converse

Xhinse të ngushta dhe Converse

 Skinny Jeans And Converse Shoes

Pantollona të shkurtëra të larta dhe Converse

 High-Waisted Shorts And Converse

Veshkje formale dhe Converse

 Formals And Converse Shoes

Printe të kafshëve dhe Converse të lëkurës

 Animal Prints And Leather Converse

Fustan  dhe Converse

 T-Shirt Dress With Converse

Veshje të zeza dhe Converse me ngjyra

 Black Outfits With Colored Converse

Fustan me gjatësi të mesme dhe Converse

 MaxiTea-Length Dresses With Converse

Funde të valëzuara dhe Converse

 Ruffle Skirt And Converse Shoes

Fustan vere dhe Converse

Summer Dress And White Converse