Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Promoja e linjës Haus Beauty nga Lady Gaga po çmend fansat!

Këngëtarja po lavdërohet për pamjet e saja të pa prekura dhe të pa përmisuara.

Lady Gaga është një femër me shumë talente. Nga fituese e çmimit Oscar, në udhëheqje të Las Vegas residency, në shfaqjen e një performance të pa harrueshme në A Star Is Born, duket sikur ajo mund t’i bëjë të gjitha.

Ky pop yll me shumë talente ka një kohë që po jep aluzione për linjën e sajë për grim dhe kujdes të lëkurës të quajtur Haus Beauty, ku ajo gjithashtu patentoi emrin në Shkurt 2018. Ajo ka një kohë që po përdor hashtags si #hausbeauty dhe #hausofgaga në shumë nga postimet e saja të Instagramit, gjë e cila ka ngacmuar shumë kurreshtjen e fansave të saja.

Dhe tani, falë përdoruesve të Instagram, @hausbeautynews dhe @trendmood1, më në fund mund të shohim Lady Gaga duke përdorur produkte nga linja e saj e grimit.

View this post on Instagram

UPDATE 🚨💗 Some new images from the #HausBeauty ! 🖤 And we will be here waiting… for the biggest launch of #HausOfGaga #HausBeauty created by the one and only the QUEEN 👑 @ladygaga . . We are going to see a lot!!!! Of different products: foundations, eyeliners, shadows, pencils, bronzers, Highlighters, cheek colors, brows products, lip gloss palette!, lip cream, lip tint, lip liners, lipsticks, facial cleansers, eye and facial cream, facial exfoliant and scrubs, masks, wipes, toners, perfumes, massage oils, body gel, body powders, body exfoliant, body masks, self-tan, hands cream, nail polish, there is also a product called “beauty milks.” And more… .. She also has a YouTube channel called the Haus Laboratories 👀🚨 . Patiently waiting for 👀 the big announcement . . It is #COMINGSOON 🚨🙌🏼 *will confirm all info and keep u updated . . . . . . #Madness I #LOVE Her !!!!! and I can’t wait to see what she will bring to the industry, one thing is for sure…it will be BEAUTIFUL BOLD DIFFERENT UNPREDICTABLE! ⚡️⭐️ #ByeByeMoney 💸💸 for real!!!! . . What would you like to see in her brand? 💄💋#Trendmood #hauslab THANK U for this amazing! Update: @justingiron @hausbeautynews @kendratustin 😘 . . . . #makeupartist #makeupjunkie #makeupaddict #makeuplover #motd #fashion #instabeauty #beauty #bblogger #bbloggers #beautyblogger #makeup #makeuptalk

A post shared by TRENDMOOD (@trendmood1) on

Deri më tani ka patur shumë reagime ndaj fotografive, me një fans i cili shkruan: “Më pëlqen që fotografitë promovuese nuk janë edituar shumë! Vetitë e saja natyrale të fytyrës dhe tekstura reale e lëkurës mund të shihen në tërësi!

Edhe pse ende nuk është konfirmuar nëse këto fotografi janë të përfunduara nga Haus Beauty, është e pamundur të mohohoet që superylli duket e përsosur në të dyja fotografi. Dhe fakti që lëkura e sajë duket natyrale në fotografi dhe që nuk është përpunuar në fotoshop, është një bonus definitiv. Plus 2 fotografi tjera në të cilat mund të shihen 2 modele të Haus Beauty, duken për mrekulli.

Thjesht, përgatitni gjendjen e llogarisë bankare pasi që linja e Lady Gagas thuhet që përfshinë gjithçka nga baza e grimit, buzëkuq, parfume, pastrues fytyre, theksues e deri në llak për thonj.