Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Pamjet më të mira të veshjeve nga përvjetori i 5-të i Diamond Ball nga Rihanna!

Askush nuk është duke përjetuar javë më të mirë se sa Rihanna. Ajo mbylli NYFW me një shfaqe private Savage x Fenty dhe më pak se 24 orë më vonë, mbajti mbrëmjen e 5 vjetorit të Diamond Ball për organizatën Clara Lionel. Pra çfarë mund të vishni kur vetë mbretëresha e tapetit të kuq ju fton në gala mbrëmjen e sajë? Lejoni që shoqëria e RiRi të ju tregojë se si duhet ta bëni.

Rihanna në Givenchy

Cardi B në Georges Hobeika

Megan Thee Stallion

 

21 Savage

 

Slick Woods

 

Terrence J

Yandy Smith

Cindy Bruna

2 Chainz

Karlie Kloss

Offset

Madisin Rian