Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Pamje trendi të grimit për stinën e vjeshtës!

Nga ngjyrat e papritura në pamje unike të syve.

Vera është koha e fytyrës së fresktë dhe pa grim, dhe arritja e vjeshtës nënkupton përfundimin e fytyrës pa grim. Me këtë, neve mirëpresim pamjet e grimit për stinën e vjeshtës, ja cilat janë ato duke u inspiruar nga të famshmit si dhe modelet e pistave botërore.

Shkëlqim rozë

Ngjyra të papritura

Liner grafik

Buzë bordo

Qerpik të plotë 

Buzë me të kuqe të pasur

Vetulla me pamje natyrale

 

Sy të tymosur 

Lëkurë të njomë

Pamje metalike e syve

Buzë me shkëlqim 

Shkëlqim strategjik

 

Pudër e tejdukshme