Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Njihuni me manikyrin me logo, nga Louis Vuitton deri tek Gucci!

Mund ta quani efekti Balenciaga. Nga momenti kur modelet ecën në pistë me manikyrin ikonik me shkronjën “B” në gishtat e tyre, arti i thonjëve është duke e rikthyer manikyrin e logove. Tani kemi një valë të koleksioneve nga Nju Jorku deri në Paris, dhe një trend që nuk ka të pushuar pasiqë artistët e thonjëve vazhdojnë të prodhojnë dizajne të reja.

Mei Khavarixhi, femra që prodhoi manikyrin Balenciaga , tani ka postuar një interpretim të monogramit klasik të Louis Vuitton duke na dëshmuar se me mjetet e duhura majat e gishtave mund të bëhen luksoze.

Merrni shembull nga artistja dhe muza e Gucci, Petra Kollins, manikyri i së cilës është bërë një hit i vërtetë, me ngjyrë rozë dhe me logo me shkronja të arta.

Ja pesë mënyrat se si të vendosni brendin tuaj të preferuar në thonjë.

Image may contain: one or more people and closeup

Image may contain: 1 person

No photo description available.

No photo description available.