Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Krijoni një “uniformë” tërësisht të bardhë për në ahengje!

Ky sezon është për të qenë ndryshe nga të tjerët dhe të visheni tërësisht me të bardha në ahengje. Ashtu do të dukeni elegante dhe e sofistikuar duke e bërë të bardhën mikeshën tuaj më të mirë të ahengjeve në këtë vit.

Fustan joshës

Përzgjedhni një fustan me detaje të argjendit, arit apo bronzit dhe ju garantojmë se tërë vëmendja e ahengut do të jetë tek ju. Mund të kombinoni pjesë të sipërme me një sup, ideal për ahengje familjare.

all white party look 430x550

Diamante

Bëni diamantet mikesha pasiqë e komplimentojnë çdo veshje elegante. Këto bukuroshe do të shkaktojnë në mënyrë instante që tërë vëmendja të jetë tek ju.

all white party look diamond earrings 430x550

Çantë katrore me mbërthim

Një mbërthyese të bardhë me veshje të ahengjeve është një elegancë në zhvillim.  Kjo çantë mund të përdoret edhe në përditshmëri.

all white party look box clutch 430x550

Take të larta

Një palë take të larta me shirit rreth lakut të këmbës është një investim për çfarëdo veshje dhe rrethane. Këto take janë aq me stil saqë mund t`i mbathni në çdo rast.

all white party look heels 430x550