Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Ja pse duhet të bëni një prerje flokësh të stilit ‘Bob’!

Nuk mund të vendosni nëse duhet ta mbani këtë stil të vitit 2018? Ja pse është koha që të tërhiqni me pamjen tuaj të flokëve dhe të eksperimentoni më shumë!

  1. Ju doni të provoni diçka të re.

Nëse ndiheni sikur keni ngecur  në një “rutinë të përditshme”, një prerje drastike do të rregullojë atë menjëherë.

Image may contain: 1 person

  1. Ju po kaloni një moment të madh në jetë.

Nëse keni fituar punën e ëndërrave ose ju dhe personat tuaj të rëndësishëm keni arritur në një moment historik, pse nuk e festoni atë duke ndryshuar pamjën tuaj?

Image may contain: 1 person

  1. Ju dëshironi të provoni flokë të shkurtër, por gjithashtu edhe të lehtësoni veten në të.

Ju ndjeni sikur kjo prerje është shumë drastike, por juve ju nevojitet vetëm një pushim nga flokët e gjata të valëzuara.

Image may contain: 1 person

  1. Ju urreni të bëni dushe të gjata.

Flokë më të shkurtër do të thotë të shpenzoni më pak kohë duke aplikuar produkte në to gjatë bërjes së dushit, prandaj dushi juaj ditor 30-minutësh do të pritet në gjysmë.

Image may contain: 1 person

  1. Ju jeni duke u përpjekur për të kursyer në produktet e flokëve tuaj.

Po, ju do të përdorni më pak shamponin tuaj të preferuar, zbutësin, dhe trajtimet e flokëve. Pra, në thelb një prerje bob do të ju ndihmojë të kurseni para për një kohë më të gjatë!

No photo description available.

  1. Ju jeni të bezdisur nga flokët tuaj të gjatë dhe të pajetë.

Stilimi i vazhdueshëm me mjete të nxehta mund të shkaktojë flokë të brishtë dhe të sheshtë. Duke bërë një prerje, ju do të shpëtoni nga skajet e thata dhe të dëmtuara dhe flokët tuaj do të duken të regjeneruara!

Image may contain: 1 person

  1. Ju dëshironi të shfaqni ‘gjatësinë’.

Ju do të donit të dukeni më të gjata dhe me të holla,prandaj ka kuptim pse flokët e shkurtër do të të japin pamje të zgjatur të qafës tuaj dhe një pamje më të gjatë trupore.

Image may contain: 1 person