Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Ja 7 kapelat verore që duhet t`i provoni!

Kapelat kanë aftësinë që të pushtojnë territore të reja. Zbukuroni ato dhe bëni që të duken tërësisht ndryshe. Gjatë verës, kapelat mund të bllokojnë diellin apo të shërbejnë si element elegance. Këtë sezonë ato përdoren që të kompletojnë veshjen tuaj nga gishtat deri tek koka, pa marrë parasysh situatës meteorologjike.

Falë rikthimit të Chanel në veshjen elegante për shi, nuk keni më nevojë për veshje të jashtme për mbrojtje nga shiu pasiqë tani kemi kapelat për të bërë një gjë të tillë. Ndoshta këtë verë keni ndonjë dasmë në të cilën duhet të jeni prezent, mund të përcaktoheni për një kapelë kashte me një kopsë që përshtatet me fustan me lule apo të përcaktoheni për një turban me printime që do ju bëjë të jeni në qendër të vëmendjes.

Turbanët mund të jenë një gjë e re këtë sezonë mirëpo klasiket janë gjithmonë joshëse. Një kapelë bejzbolli apo një beretë elegante me një rrjet të bërë nga Dior, janë të pranishme në sezonin e verës 2018. Kapelë kauboji nga Versace, me stoli ari dhe një veshje tërësisht të zeza- sigurisht që do të dukeni mahnitshëm.

Ja disa nga momentet më të mira nga shfaqjet pranverë/verë 2018:

Marc Jacobs

Marc Jacobs

Loewe

Loewe

Gucci

Gucci

Chanel

Chanel

Christian Dior

Christian Dior

Versace

Versace

Versace

Prada

Prada

Fenty Puma

Fenty Puma

Missoni

Missoni

Michael Kors

Michael Kors

Ashley Williams

Ashley Williams

Giorgio Armani

Giorgio Armani