Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Idetë më të mira të artit të thonjve me ngjyrë të kuqe!

Ashtu sikur një buzëkuq me ngjyrë e kuqe, një manikyr i kuq është një karakteristikë force. Të gjithve na pëlqen, një llak i kuq me shkëlqim, me shtimin e disa stolive të thonjve ose dizajneve të bukura në mënyrë që të ndryshoni pamjen e manikyrit tuaj.

Këtu do gjeni disa nga idetë më të mira të artit të thonjve me ngjyrë të kuqe në mënyrë që të inspiroheni për manikyrin tuaj.

Manikyri mat

View this post on Instagram

Something extra for the finger that does all the texting 📱

A post shared by Paintbucket (@paintbucketnails) on

Përzini dhe përshtatni

Printe qershie

Foli ari

View this post on Instagram

Foil finds its softer side in organic, delicate shapes.

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

Lule të kuqe

Maje të kuqe dhe stoli

E kuqe e ndezur dhe ari

Hapsirë negative

Shkëlqim i kuq

Manikyr i egër

Shkëlqim hëne

Manikyr gradient