Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Ide të freskëta të veshjeve për stinën e verës që duhet ti provoni!

Stinë e re, garderobë e re. Përderisa temperatura vazhdon të rritet, ndryshoni stilin tuaj me disa pamje të freskëta verore. Nga ngjyrat e hapura në përshtatje të veshjeve të ndryshme, të trendeve të ndryshme, dhe këtu do gjeni disa ideja për veshje verore që duhet ti shtoni në garderobën tuaj.

Kombinoni veshjet me printe

 image

Zotëroni artin e shtresimit të veshjeve verore

 image

Vishni pantollona të bardhë

Veshje me ngjyra të lehta

 image

Fustan sateni që mbështjellet

View this post on Instagram

Those were warmer days…

A post shared by Ellie (@slipintostyle) on

Pantollona të shkurtër xhinsi dhe një maicë të shkurtër

 image

Kostum vere

Xhemper të gjatë

 Rihanna Stuns As She Shows off Incredible Cleavage on Night Out in Bridgetown, Barbados

Trendi tie dye

View this post on Instagram

Bahamian nights 🌺💃🏻✨

A post shared by AMINA MUADDI 🧚🏽‍♀️ (@aminamuaddi) on

Fundi i shkurtër xhinsi

 image

Kostum me pantollona të shkurtër

Kushtoni rëndësi aksesorëve

coachella-2018-style