Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Ide të dizajneve të thonjve në ngjyrë rozë të artë

Hidhni një shikim stileve të ndritshme me tone të arta të rozës e që e pushtuan tërë botën. Nga roza me ndriçim të lartë në ar, ja disa dizajne që mund të ju inspirojnë që t`i rikrijoni këtë verë.

Shampanjë rozë.

Ultra-saturated, custom champagne glitter for this Mani Monday. ✔️✨

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

Këto xixa shampanjë mund të rikrijohen lehtësisht në shtëpi. Kapeni një ngjyrë bazike rozë dhe mbi të hidhni xixa të argjendit.

Ndriçim i lartë.

Këto thonjë me ndriçim të lartë janë baraspesha ideale e ngjyrave rozë dhe arit metalik.

Lulëzime verore.

💜💚 @shopcjw #nailsbymei #nailart #glitter ✨💚💜

A post shared by NAILS by MEI (@nailsbymei) on

Ky dizajn ua sjell verën në gishtat e juaja, ngjyra e bruztë si bazë i komplimenton majat rozë dhe të ndritshme.

Rozë merxhan.

Vibrant Thing in coral and icy lilac feels wearable, lively, and unique.

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

Nuk do e besonit se kombinimi i rozës së artë dhe merxhanit funksionon. Zëvendësoni stilin klasik françez për një maje moderne me dy ngjyra. Shkëlqimi ekstra në thua i jep një vezullim duke krijuar ndjesinë e llakut të tejdukshëm.

Zhytje në rozë të artë.

Jua sjellim baraspeshën ideale të rozës dhe të artës ashtu që majat e thonjve do të duken sikur të jenë zhytur në një enë me rozë dhe në një enë me xixëllonja.

Trëndafilat në ngritje.

Ky dizajn është më pak i artë dhe me më shumë rozë, dhe sikurse të gjitha trëndafilat nuk janë të njejtë ashtu edhe dizajnet në thonjtë janë të ndryshëm. Konsideroni të shtoni xixa të arta në pjesën negative të thonjve.

Trëndafila në ar.

Rozë e artë apo trëndafila me stolisje të artë. Ky detaj do ju bëjë të veçantë.

Shkëlqim i madh.

It doesn't get more stunning than this pink glitter bombshell. 💕

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

Majat rozë dhe baza me xixëllonja shkëlqyese janë një kombinim interesant.

Rast biznesor.

💦Business Casual💦

A post shared by Holly Falcone (@hollyfalconenails) on

Ky stil është ideal nëse keni takime të rëndësishmë që më pas përfundojnë me aheng.

Roza dhe unaza.

Reflecting on my life before @flossgloss "The Pink Nugget" (here with matte "dinge")

A post shared by Holly Falcone (@hollyfalconenails) on

Një rozë e artë që baraspeshon bazën rozë. Ky detaj është rikrijuar nga Megan Markll dhe është miratuar nga vetë Mbretëresha Elizabet.

Kuarci rozë.

Kuarci rozë është një lojë në rozën e artë me një shëmbëlltyrë të kristaleve.