Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Fustanat e gjatë me material nga lëkura që duhet ta keni!

Ajri i ftohtë nënkupton vetëm 1 gjë: moti për lëkurë. Lëkura është një vulë e një vajze moderne, dhe nuk po flasim vetëm për xhaketën nga lëkura. Po flasim për LBD tuaj (little black dress).

Vishni një nga këta fustana dhe merrni energjinë e një rrebeleje, por me një rifreskim modern. Ajo që njëherë ishte një klishe tani është një siluetë moderne dhe e sofistikuar.

Këto fustana lëkureje janë për femrat e forta dhe moderne të cilat kapin vëmendjen dhe posedojnë fuqi, qoftë në zyre, në qytet apo në një mbrëmje jasht. Dhe mënyrat e stilimit janë të pafundme: kombinoni me një xhaketë të preferuar dhe një palë këpuca të rrafshta, vishni një maicë nën atë me një palë çizme motorriste ose thjesht mbathni një palë take të larta dhe mbushni trupin me stoli.

Ja fustanat më të bukura me material nga lëkura që duhet ti keni: