Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Elita na tregon në detaje për përkujdesin e lëkurës së saj!

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të përfolura dhe më të pëlqyera shqiptare. Ajo në ditët e saja të shtatzanisë po përkujdeset në maksimum për lëkurën e saj, të cilën ajo e tregon me anë të një videos të cilën e ka shpërndarë me ndjekësat e saj në instagram, video në të cilën ajo ka treguar më saktësisht se për cilat produkte bëhet fjalë.

Elita në video përdori këto produkte:

Serume ditë + natë Gioia Derm për konturin e syve me:

1. Ekstrakte Caviari
2. Ekstrakte Perlash
3. Acid Hyaluronic

Serumet janë antirudhë & hidratues ndërsa Masy D’oro Gold me grimca ari 23Carat është krem për fytyrë dhe ka 6 funksione:

1. Antirudhë
2. Eliminon aknet
3. Eleminon njollat
4. Hidratues
5. Ushqen dhe zbut lëkurën
6. Ka efekt lifting

Kremi është për të gjitha moshat dhe tipet e lëkurës. Këto produkte mund ti gjeni në @med_skin_care