Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

E zeza është rikthyer! 4 mënyra si ta shndërroni veshjen tuaj në atë interesante!

Këtë sezonë, zgjedhni të errëtën.

Në epokën e Instagramit, përderisa turma e modës konkurojnë me njëri tjetrin, veçuarja nga turma mbase duket një gjë e pamundur për të gjithë.

Edhe pse, ndoshta kjo gjë nuk është edhe aq e vështirë. Në vend se të mendoheni të zgjedhni ngjyra të ndryshme, përse të mos vendosni për 1 ngjyrë të vetme?

Po: e zeza – ngjyra e vetme që ju duhet është rikthyer. Këtë sezonë, ngjyra e errët vjen në proporcione epike me tekstura torturuese si dhe grafika të guximshme. Vishni atë nga maja e kokës deri tek këmbët.

Mirë se vini në anën e errët.

Pantollonat

LBD (little black dress)

Pantollonat e shkurtëra


Xhaketa