Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Disa ide grimi që mund ti provoni për herë të fundit këtë verë!

Muaji gusht nënkupton fundin e stinës së verës. Por para se të filloni me planet e stinës së vjeshtës, ditët e gushtit konsideroni si një mundësi për të aplikuar grimin e ndriçuar shumë ngjyrësh. Inspirimet e motit të nxehtë mund ti gjeni kudo: nga qepallat me hije sherbeti të Lizzo e deri tek buzët befasuese kundër-verës nga Joan Smalls, këtu do gjeni disa mënyra se si të festoni verën para se ajo të përfundojë.

Buzët befasuese

View this post on Instagram

👄✨⚡️💫⭐️#JoanSmalls

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on

Në vend se të aplikoni një hije fuchsia ose portokalli theksues, aplikoni një hije aubergine (e kuqe e errët).

Hije të verdhë

View this post on Instagram

Sext:

A post shared by Lizzo (@lizzobeeating) on

Kombinoni sytë me hije elektrike limoni me buzë roze neon.

Lëkurë me pamje të njomë

Përqafoni lagështinë dhe anoni nga shkëlqimi natyral duke shtuar pak shkëlqyes në tempuj dhe mollëza.

Pamja dramatike e syrit të maces

View this post on Instagram

Okkkrrrr #gabrielleunion today for @miumiu 🦋

A post shared by Vincent Oquendo (@makeupvincent) on

Sy retro

Pikëla artificiale

Pikëlat artificiale mund të transformojnë pamjen tuaj për disa sekonda.