Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

8 trende të grimit që duhet të provoni këtë vjeshtë!

Në pistat e modës si dhe në tapetin e kuq kemi patur mundësinë të shohim pamjet e të famshmëve si nga veshjet poashtu edhe nga grimi, duke na sjellur trende të ndryshme për këtë stinë.

Sytë e tymosur mat

 

Qerpik merimangë

 

Sytë me hije të ngrohta

 

Vjollce e zbehtë monokromatike

 

Eyeliner me ngjyrë

 

Buzëkuq me ngjyrë të errët

 

Theksime me xixëllimë

 

Shkëlqim i brendshëm