Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

5 lloje të sandaleve verore që duhet ti keni këtë verë!

Përgatituni për verën e sandaleve minimaliste.

Është koha ti largoni mbathjet e dimrit dhe të planifikoni mbathjet e stinës së pranverës dhe të verës. Nga sandalet sportive tek ato të inspiruara nga arti, do kemi diçka për të gjitha stilet këtë verë. Ajo e cila po dallohet nga të tjerat është modeli i sandaleve minimaliste, duke na dhënë ndjenjën e viteve 90 dhe 2000.

Nga sandalet ultra minimale tek ato me printe të gjarpërit dhe detaje të pastra, këto janë sandalet më në trend që duhet ti dini për verën 2019.

Sandalet minimaliste me vetëm 2 rripa

View this post on Instagram

my favorite little things 🕊

A post shared by LINH NILLER • nyc (@linhniller) on

Sandalet sportive

Sandalet me printe gjarpëri

Sandalet me take skulpturore

Sandalet transparente