Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Fundet me printe leopardi – veshja e preferuar për këtë verë!

Printe leopardi! Këtu nuk ka asgjë të re, këto janë të përjetëshme. Thjesht janë neutrale. Ato janë një mënyrë për t’i shtuar një finesë pamjes suaj të përditshme.

Ditëve të fundit po shohim shumë funde me printe leopardi – në dyqane, nga influencerët, tek ata normal si ju dhe ne. Të famshmit, shoqëria juaj, armiqt tuaj: të gjithë e pëlqejnë këtë lloj të fundit.

Nuk është një trend i ri. Pas një hulumtimi për një kohë të gjatë, editorja e ELLE, Justine Carreon, zgjodhi fundin e saj në janar nga H&M. “Ky është fundi i përsosur nga leopardi,” shkroi ajo. “Prerja është e joshëse, mu në mes të këmbës.

Justine tha që verzioni më i shtrenjtë i këtijë lloji të fundit ishte nga Realisation Par’s Naomi. I krijuar prej mëndafshit dhe dekoruar nga njolla leopardi të zeza, ishte aq i thjeshtë, i bukur dhe versatil sa që u bë një klasike instante.

Editorja seniore e bukurisë, Kristina Rudolf, gjeti një fund nga H&M pasi që Justine shkroi për atë: “Unë kërkova fundin në 2 dyqane të H&M – para se ta gjeja atë në madhësinë time, ishte i fundit.” Ajo veshi atë në situara duke u rradhitur nga java e modës, në ngjarje të punës, prezentime të mëdha si dhe intervista. “Mendoj që është i popullarizuar pasi që kombinohet me të gjitha, sikur në neutral, por shton pak argëtim. Një material i mëndafsht që ju bën të ndjeheni më joshëse si dhe gjatësia deri në bel e bënë atë më profesional.”

View this post on Instagram

Found by/on @laurenelizabeth in Los Angeles

A post shared by leopardmidiskirt (@leopardmidiskirt) on

View this post on Instagram

Found by/on @gurl.jpg in New York

A post shared by leopardmidiskirt (@leopardmidiskirt) on