Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

Era shfaqet joshëse në imazhet e fundit!

Këngëtarja e njohur shqiptare tashmë me famë botërore, Era Istrefi së fundmi ka bërë një ndryshim në pamjen e  saj. Era ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga e zeza në nuanca ari.

Ky ndryshim i këngëtares 24 vjeçare, i kanë dhënë asaj një pamje shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim. Era është e ndjekur shumë edhe në rrjetet sociale ku publikon fotografi të ndryshme. Së fundmi, Era ka rrëmbyer vëmendje me fotografitë që ka publikuar në Instagram.

Me flokë e gjata të lëshuara dhe me një grim që po i shkon për fytyre, Era po duket tejet tërheqëse.

Image