Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

19 ide foto profili për të provuar,ashtu siç bejnë të famshmet!

Këtu përfshihet ndriçimi natyral…

Pyetni shoqën tuaj të ngushtë për t’ju ndihmuar për planin dhe për të drejtuar fotosesionin tuaj të ardhshëm të profilit – ja këtu keni disa ide që mund të provoni.

 1. Kryqëzoni duart tuaj mbi gjoks dhe shikimin larg aparatit.
  Image may contain: 1 person
 2. Lëreni që aparati të kap buzëqeshjen tuaj të vërtetë dhe të sinqertë.
  Image may contain: 1 person
 3. Thekso prapavinë tënde.
  Image may contain: 1 person
 4. Kush e dinte se një selfie mbas ushtrimeve mund të duket super e ëmbël.
  Image may contain: 1 person
 5. Shikoni mbi shpatullën tuaj.
  Image may contain: 1 person
 6. Një fotografi e vetës me ushqimin tuaj të preferuar dhe komod, është mënyra më e mirë për t’i lejuar të tjerët të njohin ‘personin e vërtetë’ nga ju.
  Image may contain: one or more people, people sitting and people eating
 7. Lule + ndriçim natyral = një portret i bukur dhe i lehtë!
  Image may contain: 1 person
 8. E njëjta gjë vlen edhe për gjethet!
  Image may contain: 1 person, plant and outdoor
 9. Niveli i hijëzimit dhe nuanca të ndryshme të ndriçimit shtojnë dramën në një fotografi.
  No photo description available.
 10. Keni shkuar jashtë vendit? Pozoni rastësisht në ndonjë pejsazh të famshëm me një vështrim  delikat në sfond.
  Image may contain: 1 person, closeup and outdoor
 11. Si thoni për një foto nudo-topless në mes të plazhit?
  Image may contain: one or more people, ocean, stripes, sky and outdoor
 12. Dëshironi një fotografi seksi pa treguar lëkurën? Kapni shikimin tuaj të ndezur në kamera.
  Image may contain: 1 person
 13. Një karnaval shërben si një sfond plotngjyrësh!
  Image may contain: 1 person, sky, sunglasses and outdoor
 14. Në një mur të ndritshëm, gjithashtu!
  Image may contain: 1 person
 15. Nëse ne do të dinim të surfojmë, sigurisht do të kapnim një foto të vetës duke surfuar një dallgë,do të ishte një moment historik për ta realizuar atë.
  No photo description available.
 16. Shfrytëzo këtë mundësi nëse jeni i ftuar në një dasëm: Uluni në qoshe të dhomës së hotelit dhe bëni vetes një fotografi përderisa jeni duke vështruar jashtë dritarës.
  Image may contain: 1 person
 17. Kur dyqani ushqimor është vendi juaj i lumtur.
  Image may contain: 1 person
 18. Fotografimi me blic është çelësi kryesor kur bën një foto në errësirë.
  Image may contain: 1 person
 19. Provoni të merrni pamjen tuaj në një udhëkryq të zënë.
  Image may contain: 1 person