Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

18 dizajnet e artit të thonjëve në stil amerikan!

Këtë verë festoni 4 Korrikun me një patriotizëm në thonjtë e juaj.

fourth of july nails

Cherry Pie

Ëmbël si byreku me qershi. Me këtë dizajn të qershive në thonjë do të jeni në qendër të vëmendjes.

fourth of july nails

Groovy Baby

Kombinimi i valëzuar i të kuqes, të bardhës dhe të kaltrës me vija të çrregullta, është një mënyrë për të qenë patriotike.

fourth of july nails

Doodles

Vija të çrregullta në një prapavijë të bardhë janë mënyrë lozonjare për të lozur me vija klasike të bardha.

fourth of july nails

Talk to the Hand

Ky stil është në një bazë të bardhë dhe me buzë të kuqe kudo nëpër thonjë.

fourth of july nails

Big Red

Ngjyra e kuqe në maja dhe në fillim të thonjëve, me një pjesë negative në mes, është mënyrë dramatike për të festuar.

Fourth of July Nails

Sparkler tips

Bëni thonjtë të duken sikurse fishekzjarret me xixëllima holografike.

Negative Nail

Ja një stil klasik i thonjëve negativë – gjysmë hëna dhe majat me një stil amerikan bardhë e kuq.

Get Wavy

Jeni afër pishinës apo në plazh? Ky manikyr do të përshtatet me valët e ujit.

Nasty Woman

Shkruani këtë deklaratë në thonjtë e juaj.

American Art

Nëse jeni më tepër në art sesa në politikë, përdoreni artin bashkëkohor amerikan në thonjtë e juaj.

Stargirl

Shmanguni nga vijat dhe përqëndrohuni në manikyrin me yje.

Hot dog

Ushqimi amerikan në thonjë.

Popsicle Cool

Përshtateni manikyrin me akulloren e famshme me tre ngjyra Firecracker.

Watermelon

Një mënyrë e lëngshme e festimit të 4 Korrikut përfshin shalqirin në thonjë.

Red, White and No Blue

Ngjyrat e Sh.B.A-së janë tri mirëpo ju përcaktohuni për vetëm dy prej tyre.

A Literal Take

Një dizajn grafik i thonjëve në të cilin shënoni referencat e datës së 4 Korrikut.

Fresh Half and Half

Qëndroni neutrale me këtë manikyr gjysmak françez, ndërsa gjysma tjetër le të jetë me xixëllonja.

Fireworks

Fishekzjarret janë pjesa më e mirë e kësaj feste. Për këtë pamje eksplozive, kontrastoni bazën mat me ngjyrë metalike për thonjë.