Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

16 Ide verore të artit të thonjve!

Vera është stina e vëmendjes. Në vend se të përcaktoheni për ngjyra të thjeshta, përgatituni për ca ide të reja që do ju bëjnë të dukeni mrekullueshëm. Vazhdoni me leximin më poshtë për inspirim të mëtutjeshëm…

E kaltra oqeanike.E inspiruar nga oqeani, ideale për kohën tuaj në plazh.

Gjethe delikate.Për një vajzë pasteli, këto gjethe delikate janë dizajni ideal i thonjve.

View this post on Instagram

Sorry for the lack of updates, I’ve been on holiday in sunny Majorca! 🌞 Just uploading some of my work from before I went away, starting with these gorge little flamingos! All handpainted with Magpie gel colours with some Flora & Shelly ✨💖 @magpie_beauty inspired by @belgijska #rainbownails #rainbownailsbysophie #rainbownailssalon #plymouthsalon #plymouthnails #magpieglitter #magpieeducator #magpiebeauty #magpiegelcolour #everythingmagpie #nails #nailartist #nailtech #gelpolish #nailart #freehandnailart #handpaintednailart #instanails #showscratch @scratchmagazine #flamingonails #summernails #flamingos #unicornchrome #magpieshelly #magpieflora #ombrenails #magpiefuntimefrankie

A post shared by 🌈💅🏼 𝗥𝗮𝗶𝗻𝗯𝗼𝘄 𝗡𝗮𝗶𝗹𝘀 𝗣𝗹𝘆𝗺𝗼𝘂𝘁𝗵 💅🏼🌈 (@sophrainbownails) on

Secila femër e kupton se vera nuk është verë pa flamingo në thonjtë e juaj.

Lule margarita dhe hapësira negative.Thonjtë me hapsirë negative janë në trend ndërsa të gjithë do të donin lule margaritë në thonjë.

View this post on Instagram

🌼Daisies🌼 #bsgsnowwhite #daisynails #springnails

A post shared by Stefanie (@ssnailedit) on

Motiv interesant. Bëhuni e egër dhe me dallga me këto ngjyra verore dhe këtë dizajn të guximshëm.

View this post on Instagram

Hello Spring! #hellospring #nailart #nails #thursday

A post shared by Z LUXURY NAILS (@zluxurynails) on

Mini-kaktusi.Mini-kaktusi është ideal për ndjenjën shkretëtirore në plazh.

Thonjë të theksuar.Përcaktohuni për një prapavijë të bardhë që të shënoni manikyrin veror.

Shalqi. Shalqi rozë dhe në të gjelbër të ndritshme që theksohet mbi prapavijën e bardhë.

Ikat shumëngjyrësh.Nuk mund të përcaktoheni për një ngjyrë të vetme? Përfshini të gjitha ngjyrat e juaja të preferuara në një dizajn ikat.

Lulëzime minimale. Për një dizajn të thjeshtë të tonjëve, lulet abstrakte do rrinë mirë afër kutikulave.

Përshëndeteni trendin e pemëve tropikale!

Spërkatje.Përcaktohuni përpërzierje të ngjyrave verore.

Printime të luleve.Ky dizajn me lule është ideal për udhëtimet gjatë fundjavës.

Kaktus neoni.Kaktusi i kombinuar me neon sjell frymën e viteve 90`.

Gjethe të bananes.Roza mileniale është edhe më e dashur kur kombinohet me gjethe të freskëta të bananes dhe me theksime të arta.

Lule të shijshme.Përzieni ngjyra të inspiruara nga shërbeti me lule të vogla në disa prej thonjëve.