Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

15 ide kreative të manikyrit për ditën e Shën Valentinit!

Dita e Shën Valentinit po afrohet dhe nuk keni ide si të krijoni art me thonjtë tuaj? E pra, në vazhdim po ju paraqesim disa ide interesante si mund të luani paksa me paletën e ngjyrave dhe artit të manikyrit.

 1. Manikyr me nuanca ombre

 2. Manikyr nudo me aksent vezullues

 3. Manikyr me nuancë të errët dhe shenjën e kupidit me të bardhëv

 4. Manikyr klasik bardhë e zi me detaje zemrash

 5. Manikyr me shpëlarje të ngjyrave

 6. Manikyr i tërë xixëllues dhe plot shkëlqim

 7. Manikyr francez

 8. Manikyr me shkrime qesharake anti – Shën Valentin!

 9. Manikyr i thjeshtë me ngjyra rozë dhe zemra të kuqe

 10. Manikyr me zemra holografike

 11. Manikyr me xixa festive

 12. Manikyr vjollcë me detaje pikash

 13. Manikyr me ngjyrë të kuqe dhe nudo

 14. Manikyr me nuancë rozë “Baby Pink” dhe detaje zemrash

 15. Manikyr me nuanca të përziera formë linjash