Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

15 forma të thonjëve balerina dhe dizajne për tu kopjuar!

Kujtoni për një moment këpucët e baletit. Modeluar pas siluetës së këpucëve me maje, thonjët balerinë, imitojnë formën e bukur, të gjatë në gishtërinjt tuaj. Kur çiftëzohen me një ngjyrë apo dizajn të bukur, asgjë nuk mundet t’ua kalojë.

Roze baleti

Ombre French manikyr

Pjeshkë e zbehur

Të shkurtëra

Printe Gucci

Vezullimë Kira Kira

Shkëlqim në errësirë

Dizajn me një çik shkëlqim

Ombre pastel

Të ngushtë dhe me shkëlqim

Thonj me jelly roze

Mat me shkëlqim

Maje me xixa

Thonj me logo