Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

12 stilet më në trend të flokëve për këtë verë!

Pavarësisht a ju pëlqen të keni flokë të valëzuara apo të drejta – bëhuni gati për stilet më të preferuara për këtë verë.

Nëse po përpiqeni të zgjasni flokun që nga vera e kaluar, tani është koha për një ndryshim. Caktoni një termin në salon për një prerje ose thjesht ndryshoni gjatësinë e tanishme duke provuar tekstura të reja ose aksesorë të bukur. Nuk është me rëndësi se a keni flokë të valëzuar apo të drejta, thjesht inspirohuni për takimin e rradhës tek saloni. Këto janë stilet më në trend që do shihni në çdo vend këtë verë.

Balluke të gjataLondon Celebrity Sightings - May 23, 2019

Stili “Lob” i viteve të 90-ta

 image

Trendi i karficave

Celebrity Sightings in New York City - March 4, 2019 

Detaje romantike

2019 Film Independent Spirit Awards - General Atmosphere 

“Lob i valëzuar”

"Captain Marvel" New York Screening 

Bishtalec i lartë

Celebrity Sightings In Los Angeles - February 13, 2019 

Valë të lëshuara

Image result for loose wave

Flokë të lagura

PrettyLittleThing LA Office Opening Party 

Punxh i lartë

Image result for top bun 

Pamje e lëmuar e flokëve dhe me shkëlqim

 Revolve's Second Annual #REVOLVEawards

Të drejta

 FOX Hosts "RENT" Press Junket

Gërshetë Rapunzel

Premiere Of Warner Bros. Pictures' "Smallfoot" - Red Carpet