Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

11 modele të fustaneve që duhet ti vishni për një takim fundjave!

Vlerësuar nga dëshira (dhe stili), këtu i keni 11 fustane të përsosura për një takim nga brendet më moderne për momentin.

Fustan me shumë lule

Directed by La Julia Dress

Fustani La Julia

Stili i vjetër i Hollywood

Rouje Linette Silk Dress

Fustan mëndafshi Linette, Rouje

Fustani i thjeshtë

Reformation, Cotton Simi Dress

Fustan pambuku Simi, Reformation

Fustan retro

Mirae Silk Night Victory Dress

Fustan mëndafshi Victory Night, Mirae

Fustani joshës

Marcia Wear, Chikiboum dress open on the side

Fustani i hapur anash Chikiboum, Marcia Wear

Fustani bohem

Fustani Joni, Doen

Fustani modern

Rotate jacquard dress with puff sleeves and button details

Fustani me krahë të fryrë dhe me detaje, Rotate

Fustani riviera

Fustani Claudia, Faithfull The Brand

Vitet e 70

Staud Turbo Dress

Fustani Turbo, Staud

Fustani ekonomik

Nanushka Taurus dress in vegan leather

Fustani me material prej lëkure vegane, Nanushka

Vitet e 90

Musier Paris Victory dress backless in pink satin

Fustan sateni roze i hapur mbrapa Victoire, Musier Paris