Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

10 pamje të bukura të manikyrit me ngjyrë të verdhë!

E verdha po përjeton momentin e famës, aq shumë saqë ka fituar edhe hashtag-un e vet në instagram #genzyellow. Aty ju do gjeni gjithçka nga interieri dhe moda tek pamjet e guximshme të hijeve të syve si dhe artit të thonjve. Kjo e fundit, është shëndrruar në një trend që po preferohet nga të gjithë. Pavarësisht mendimit tuaj për këtë ngjyrë, ne jemi këtu për t’ju bindur se sa bukur do dukej në manikyrin tuaj.

Inspirime luleje

Rrufeja

E verdha neon

Thjesht dhe moderne

Një detaj i bukur i vogël i verdhë

View this post on Instagram

LOVE 💛 LOVE 💛 LOVE…… Easter designs……

A post shared by Imarninails (@imarninails) on

Tie-dye

Sportive dhe e bukur

Pamja e “Golden Girls”

Emocioni Bohem

Shiritat Ombre