Top Artikujt

Modern Romance Collection by Passion!
Lexo më shumë
Me këtë truk, buzëkuqi juaj do t’ju zgjasë gjatë tërë ditës!
Lexo më shumë
Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve për vitin 2018!
Lexo më shumë
AL  EN

10 ide të artit të thonjëve me ngjyrë roze!

Ngjyra rozë po përjeton momentin e saj. Prodhuesit e kozmetikës po lancojnë produkte ngjyrë roze dhe po shërbejnë si inspirim për grimin tonë. Në fakt, manikyri ngjyrë roze ndoshta është mënyra më e sigurtë të filloni këtë trend.

Më poshtë mund të shihni disa ide të artit të thonjëve me ngjyrë roze.

1.Neon i hapur

View this post on Instagram

California Love 💖wearing @flossgloss

A post shared by Jessica Washick (@jessicawashick) on

2.Mozaik 3D

3.Të mermerta

4.Me lule

5.Hapsirë negative me shkëlqim

6.Maje ngjyrë roze të ngrohtë

7.Me zë dhe krenari

8.Holograf rozë

9.Ylber rozë

10.Gjeometrik